Casa Em Pardinho Ninho Verde II
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Spa & Hälsocenter Spa-lounge |
| Rökning förbjuden Rökfria rum | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Casa Em Pardinho Ninho Verde II med 3 sovrum erbjuder närhet till turistattraktioner, till exempel Igreja do Bom Jesus do Ribeirao Grande, som ligger cirka 15 minuters promenad bort. Villan med 3 badrum, som passar för upp till 7 gäster, har en parkering.
I den här villan kan du njuta av utsikten över poolen. Boendet har ett badrum med en separat toalett och en dusch. Det finns också hårtorkar.
I Casa Em Pardinho Ninho Verde II finns ett komplett kök med kylskåp, ugn och glas.
- Lokala sevärdheter
- Igreja do Bom Jesus do Ribeirao Grande1190 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- 24-timmars säkerhet
- Frisersalong
- Elbilsladdstation
Mat och drycker
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strandparasoll
- Solsängar
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Spa-lounge
Service
- Sällskapsdjur bekvämligheter
- Affärer/kommersiell service
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Uteplats
- Terrass
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Em Pardinho Ninho Verde II en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Em Pardinho Ninho Verde II erbjuder WiFi. - ❓
Erbjuder Casa Em Pardinho Ninho Verde II ett kök?
Casa Em Pardinho Ninho Verde II har ett utrustat pentry med kylskåp, ugn och glas. - ❓
Finns det en bubbelpool i denna semesterbostad?
Ja, en bubbelpool erbjuds i denna semesterbostad.